
Складний ніж SOG Centi I Satin, 1,4" лезо з нержавіючої сталі, туристичний міні-інструмент
- В наявності
- Код: 1-SOG CE1002-CP
801 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ніж SOG Centi I Satin
Кишеньковий складаний ніж SOG Centi I створений для того, щоб носити його куди завгодно. Його можна легко прикріпити на будь-який брелок або шнурок. Centi I — це маленький і універсальний складаний ніж, виготовлений з якісної нержавної сталі, який можна носити на кільці для ключів або ховати в кишені.
Ключові характеристики
- Довжина в закритому стані: 5,08 см
- Вага: 11,34 г
- Довжина леза: 3,56 см
- Товщина леза: 0,13 см
- Механізм блокування: Сковзання
- Тип краю: Прямий
- Тип леза: Нержавіюча сталь
- Форма леза: Пряме
- Твердість: Rc. 50-52
- Матеріал рукояті: Нержавіюча сталь
- Призначення: Туризм
- Поверхня: Матова
- Стан: Новий
- Заточка леза: Двостороння
- Колір: Чорний
Докладні технічні дані
- Вага: 11 г
- Довжина леза: 35 мм
- Довжина ножа: 86 мм
- Довжина рукояті: 57 мм
- Товщина леза: 1 мм
- Матеріал леза: Нержавіюча сталь
Цей мініатюрний інструмент тонший більшості автомобільних ключів, але достатньо міцний для легких завдань різання. Повністю виготовлена з нержавної сталі конструкція робить цей інструмент надійним. Тримайте його при собі завжди, і ви побачите, що він стане в нагоді для швидких повсякденних завдань.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SOG |
| Довжина ножа | 86 мм |
| Довжина рукоятки | 57 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал рукоятки | Нержавіюча сталь |
| Призначення | Туризм |
| Поверхня | Матова |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 50 HRC |
| Тип | Складаний |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 11 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 35 мм |
| Товщина леза | 1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал леза | Stainless Steel |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 801 ₴








