
Горілка Jetboil Minimo 1 л з пьєзопідпалом для походів, швидке приготування їжі
- В наявності
- Код: 1-JB MNMCB
8 010 ₴
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
Система для приготування їжі Jetboil MINIMO
Газова туристична пальник з пьезопідпалом і каструлею Jetboil Minimo об'ємом 1 л і потужністю 1750 Вт складається з пальника, ємності на 1 літр, кришки та неопренового чохла, які компактно складаються за принципом матрьошки. Вага комплекту становить 415 г, що значно менше у порівнянні з аналогічними комплектами. Літр води можна закип'ятити за 4 хвилини за будь-яких погодних умов. Конструкція виконана особливим чином, не дозволяючи вітру загасити полум’я. Газового балона об'ємом 100 грамів вистачає, щоб закип'ятити 12 літрів води. Система для приготування їжі Jetboil Minimo 1 л Carbon дозволить вам готувати улюблений чай, каву та сублімовані продукти за кілька хвилин.
Ключові характеристики
- Компактні розміри, всі частини складаються одна в одну
- Швидке кип’ятіння води, 1 літр за 4 хвилини
- Повний комплект, для пригод
- Захисний неопреновий чохол, додатково зберігає температуру
- Один балон об'ємом 100 грамів достатньо для 12 літрів води
- Металева ручка, для комфортного перенесення
- Ємність можна використовувати як миску
- Вбудований кнопковий пьезопідпал
- Кришка з отвором для зливу води та відведення пари
Докладні технічні дані
- Потужність: 1750 Вт
- Об'єм: 1 літр
- Розміри: 13 см х 15 см
- Час кип'ятіння 1 літра води: 4 хвилини 30 секунд
- Витрата газу: 12 літрів води/100 г балона газу
- Пьезопідпал: є, кнопковий
- Вага: 415 г.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jetboil |
| Номінальна потужність | 1750 Вт |
| П'єзорозпалювання | Так |
| Стан | Новий |
| Тип балона | Різьбовий |
| Тип газу | Пропан/Бутан |
| Тип обладнання | Пальник |
| Типи палива | Газ |
| Користувацькі характеристики | |
| Час закипання 1л води | 4 хв 30 сек |
| Конструкція пальника | Система для приготування |
| Потужність | 1750 Вт |
| Потужність пальника (кВт) | 1-1,99 |
| Пьезопоподжиг | Да |
| Розмір | 13 см х 15 см |
| Тип з'єднання | Нарізне |
| Тип палива | Газ |
- Ціна: 8 010 ₴



