
Газова пальника Fire Maple X3 з пьєзопідпалом та каструлею 800 мл, туристична система для приготування їжі, зелена
- В наявності
- Код: 1-FMS X3G
2 522 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Система для приготування їжі з п'єзопідпалом Fire Maple X3 green
Туристична газова пальника з каструлею Fire Maple X3 потужністю 2200 Вт є покращеною версією Fire Maple FMS X2. Вона має менший об'єм, легша і рідина в ній закипає швидше. Ще один аргумент на користь системи — це те, що вона економить приблизно 30% газу, тому вам не потрібно брати зайвий балон, що полегшить рюкзак.
Особливості
- П'єзопідпал чудово працює в вологих умовах, і вам не доведеться турбуватися про те, що змокли сірники або не працює запальничка.
- Система може працювати в двох режимах: в комплекті зі спеціальним котлом, на якому є радіатор та вітрозахист, і як звичайна пальник, сумісна з широким асортиментом туристичного посуду.
- Знімний неопреновий чохол для ручки дозволяє тримати гарячу ємність без ризику обпектися.
- Уся система зручно складається в котел.
- Гачок у складеному стані замикається і фіксує кришку котла, що створює ще й додатковий тайник для спецій, чаю чи інших дрібниць.
- Полупрозора кришка дозволяє помітити, коли закипає вода.
- Зручна ручка регулювання газу.
- Всередині котла є мірна шкала, що допоможе вам правильно розрахувати порції.
Характеристики
Основні параметри
- Розмір у складеному стані: 133x185 мм
- Розмір у розкладеному стані: 254x246 мм
- Розрахований для використання під різьбовий балон
- Об'єм котла: 800 мл
- П'єзопідпал: є
- Потужність: 2200 Вт
- Вага: 600 г
Додаткова інформація
- Газовий балон - Ні
- Гарантійний термін: 12 міс
- Номінальна потужність: 2200 Вт
- П'єзорозпал: Так
- З'єднання балона: Різьбове
- Стан: Нове
- Тип балона: Різьбовий
- Тип газу: Пропан/Бутан
- Типи пального: Газ
- Колір: Зелений
- Конструкція пальника: Система для приготування
- Потужність пальника: 2-2,99 кВт
- Тип з'єднання: Різьбове
- Тип пального: Газ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fire-Maple |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Номінальна потужність | 2200 Вт |
| П'єзорозпалювання | Так |
| З'єднання балона | Різьбове |
| Стан | Новий |
| Тип балона | Різьбовий |
| Тип газу | Пропан/Бутан |
| Типи палива | Газ |
| Колір | Зелений |
| Комплектація | |
| Газовий балон | Ні |
| Користувацькі характеристики | |
| Конструкція пальника | Система для приготування |
| Потужність | 2200 Вт |
| Потужність пальника (кВт) | 2-2,99 |
| Пьезопоподжиг | Да |
| Розмір | 254x246 мм |
| Тип з'єднання | Нарізне |
| Тип палива | Газ |
- Ціна: 2 522 ₴







