
Портативна газова пальник Fire-Maple FMS 116 на різьбовий балон, 3000 Вт, 73 г
- В наявності
- Код: 1-FMS 116
1 080 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портативна туристична газова пальник під різьбовий балон Fire-Maple FMS 116 потужністю 3000 Вт
Портативна газова пальник Fire-Maple FMS 116 потужністю 3000 Вт фіксується прямо на різьбовий змінний картридж. Завдяки дуже малому вазі та розмірам ви зможете приготувати гарячу їжу або чай де завгодно. Ця супер легка пальник важить всього лише 73 грами, але при цьому має велику потужність у 3 кВт. Завдяки малим розмірам, пальник поміститься навіть у невеликий котелок разом із газовим балоном, або її можна покласти в чашку.
Особливості
- Зубці на ніжках-утримувачах забезпечують хорошу стійкість посуду під час приготування.
- Замість круглого дизайну клапана використовується простий і надійний прямокутний, що виділяє цю пальник на фоні інших.
- Велика конфорка пальника дозволяє досягти максимально сильного полум'я.
- Дуже компактна, стійка та надійна.
Характеристики
Основні параметри
- Потужність: 3000 Вт
- П'єзопідпал: ні
- Розмір у складеному вигляді: 64x67 мм
- Розмір у розкладеному вигляді: 108x69 мм
- Вага: 73 г
Технічні дані
- Номінальна потужність: 3000 Вт
- П'єзорозпал: Ні
- Підключення балона: Різьбове
- Стан: Нове
- Тип балона: Різьбовий
- Тип газу: Пропан/Бутан
- Типи пального: Газ
- Конструкція пальника: Пальник без шланга
- Потужність пальника (кВт): більше 3
- Розмір: 108x69 мм
- Тип з'єднання: Різьбове
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fire-Maple |
| Номінальна потужність | 3000 Вт |
| П'єзорозпалювання | Ні |
| З'єднання балона | Різьбове |
| Стан | Новий |
| Тип балона | Різьбовий |
| Тип газу | Пропан/Бутан |
| Типи палива | Газ |
| Користувацькі характеристики | |
| Конструкція пальника | Пальник без шланга |
| Потужність | 3000 Вт |
| Потужність пальника (кВт) | більше 3 |
| Пьезопоподжиг | Немає |
| Розмір | 108x69 мм |
| Тип з'єднання | Нарізне |
| Тип палива | Газ |
- Ціна: 1 080 ₴






