
Туристична газова горілка Fire Maple FMS 102 з пьєзопідпалом, 3000 Вт, різьбовий балон
- В наявності
- Код: 1-FMS 102
900 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Туристична газова пальник з п'єзопідпалом під різьбовий балон Fire Maple FMS 102 для кемпінгу, туризму
Класичний газовий портативний пальник Fire Maple FMS 102 потужністю 3000 Вт. Цей портативний пальник дозволяє ставити на нього ємності від малого до великого розміру завдяки універсальним кавичкам-утримувачам з 2 режимами розкладання. Газовий портативний пальник FMS-102 оснащений ніпелем та особливою системою запобігання втраті пального при кожному підключенні та відключенні змінного картриджа, що дозволяє значно знизити витрати пального в подорожі.
Особливості
- Об’ємна висока конфорка забезпечує сильне стабільне полум’я та підвищує потужність.
- Компактний складаний пальник виготовлений з нержавіючої сталі та сплаву алюмінію.
- Додатково є п'єзоелектричний підпал для миттєвого запалювання полум’я.
Характеристики
Основні характеристики
- П'єзопідпал: є
- Потужність: 3000 Вт
- Розмір у складеному вигляді: 60x88мм
- Розмір у розгорнутому вигляді: 140x88мм
- Відповідає міжнародним стандартам ISO 9001:2000
- Вага: 132 г
Технічні дані
- Номінальна потужність: 3000 Вт
- П'єзорозпал: Так
- З'єднання балона: Різьбове
- Стан: Нове
- Тип балона: Різьбовий
- Тип газу: Пропан/Бутан
- Тип обладнання: Пальник
- Типи пального: Газ
- Конструкція пальника: Пальник без шланга
- Потужність пальника (кВт): понад 3
- Розмір: 140x88мм
- Тип з'єднання: Різьбове
- Тип пального: Газ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fire-Maple |
| Номінальна потужність | 3000 Вт |
| П'єзорозпалювання | Так |
| З'єднання балона | Різьбове |
| Стан | Новий |
| Тип балона | Різьбовий |
| Тип газу | Пропан/Бутан |
| Тип обладнання | Пальник |
| Типи палива | Газ |
| Користувацькі характеристики | |
| Конструкція пальника | Пальник без шланга |
| Потужність | 3000 Вт |
| Потужність пальника (кВт) | більше 3 |
| Пьезопоподжиг | Да |
| Розмір | 140x88мм |
| Тип з'єднання | Нарізне |
| Тип палива | Газ |
- Ціна: 900 ₴




