
Складний ніж SOG Escape FL з лезом з нержавіючої сталі 7,6 см для туризму
- В наявності
- Код: 1-SOG 14-52-01-57
1 557 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ніж SOG Escape FL Carbon/Graphite
Складаний ніж SOG Escape FL - невеликий складаний ніж має клинок профілю sheepfoot, який виготовлений з сталі з високою корозійною стійкістю та властивістю довго зберігати лезо гострим. Рукоятка повністю виготовлена з відшліфованої нержавіючої сталі, має ергономічну форму та оснащена широкою сталевою двосторонньою кліпсою.
Особливості:
- Відкривається однією рукою за допомогою характерного отвору у підставі
- Тип замка для фіксації леза - Frame Lock
- Рукоятка з нержавіючої сталі з рельєфною поверхнею
- Двостороння кліпса глибокого носіння з боку торця рукоятки
Характеристики:
Загальні дані
- Загальна довжина: 18,4 см
- Довжина клинка: 7,6 см
- Товщина обуха: 3,3 мм
- Матеріал клинка: 8Cr13MoV
- Твердість клинка: 58-60 HRC
- Тип обробки клинка: Satin
- Матеріал рукоятки: нержавіюча сталь
- Вага: 150 г
Додаткові характеристики
- Вага: 150 г
- Довжина леза: 76 мм
- Довжина ножа: 109 мм
- Заточка леза: Двостороння
- Матеріал леза: Нержавіюча сталь
- Матеріал рукоятки: Нержавіюча сталь
- Призначення: Туризм
- Поверхня: Сатин
- Стан: Нове
- Твердість ріжучого леза: HRC 58
- Тип: Складаний
- Товщина леза: 3 мм
- Колір: Сірий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SOG |
| Довжина ножа | 109 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал рукоятки | Нержавіюча сталь |
| Призначення | Туризм |
| Поверхня | Сатин |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 58 HRC |
| Тип | Складаний |
| Колір | Сірий |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 150 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 76 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
- Ціна: 1 557 ₴





