
Сонцезахисні окуляри Julbo REGATTA з фотохромними лінзами, поляризація, для туризму
- Немає в наявності
- Код: 1-J5005014
8 360 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Окуляри Julbo REGATTA NOIR/MARRON CAMELEON
Плаваючі окуляри REGATTA забезпечують надійність та чітке зорове сприйняття завдяки своїй унікальній конструкції та сучасним лінзам. Ці окуляри ідеально підходять для навігації на надшвидкісних катамаранах, гарантуючи комфорт та захист від несприятливих погодних умов.
Ключові характеристики
- Лінза: Reactiv High Mountain 2-4
- Довжина дужок: 130 мм
- Ширина носової частини: 20 мм
- Розмір лінз: 61 мм
- Висота лінз: 44 мм
- База: 8
- VLT (пропускання видимого світла): 5 / 20 %
- Захист від сонця: Cat. 2 до 4
- Вага: 27 г
Детальні технічні дані
- Anti-fog: спеціальне покриття запобігає утворенню конденсату та забезпечує максимальну довговічність.
- Оліє відштовхувальне покриття зовні: захищає від жирних забруднень, полегшуючи очищення лінз.
- Поляризовані: зменшують відбите світло для більшого комфорту під час використання.
- Технологія NTS: адаптація фотохромної лінзи до змін інсоляції не залежить від температури навколишнього середовища.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Julbo |
| Градієнти | Ні |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 4 |
| Колір | Коричневий |
| Колір лінз | Коричневий |
| Матеріал оправи | Пластмаса |
| Оптичне покриття | Гідрофобний |
| Поляризація | Так |
| Складна оправа | Ні |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип лінз за матеріалом | Пластикові |
| Форма | Прямокутна |
| Фотохромні | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Розміри | |
| Вага | 27 г |
| Висота лінзи | 44 мм |
| Довжина завушника | 130 мм |
| Ширина лінзи | 61 мм |
- Ціна: 8 360 ₴



