
Тент Terra Incognita Tarp 4x5 м, піщаний, водостійкий до 3000 мм, легкий та компактний
- В наявності
- Код: 1-4823081501770
3 147 ₴
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
Намет Terra Incognita Tarp 4*5 пісочний
Намет Terra Incognita Tarp 4x5 пісочний легко стане Вашим супутником в будь-якому поході та відпочинку завдяки своїй універсальності. Він легкий і компактний, і запроосто поміщається в рюкзаку або багажнику автомобіля. Посилені кріплення та надійні петлі дозволяють використовувати його як окремий захист для намету, захист від дощу, сонця, під ним зручно розміщувати кухню і навіть ставити автомобіль.
Ключові характеристики
- Матеріал: 185T Polyester 3000 мм
- Розмір упаковки: 22 × 44 см
- Вага: 1.46 кг (без розтяжок і упаковки) / 1.77 кг (повний комплект)
- Водостійкість: 3000 мм вод. ст.
- Довжина: 500 см
- Ширина: 400 см
- Кількість шарів: Одношаровий
- Призначення: Трекингові
- Сезон: Всесезонний
- Стан: Новий
- Тип виробу: Намет
- Форма: Прямокутна
- Колір: Пісочний
Додаткові особливості
Усі точки кріплення вітрових розтяжок (в комплект входять шнури 17 шт. по 3,5 м) посилені вставками з міцної тканини, металеві люверси для підвищення міцності запресовані в стропу. Посилена конструкція середини намету з внутрішнього боку надійно фіксує стійку для підпірки в центрі, а додаткова зовнішня петля може використовуватися для підвішення центру намету на розтяжках.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Terra Incognita |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Призначення | Трекінгові |
| Сезон | Всесезонний |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Тент |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Пісочний |
| Вага | |
| Вага | 1.2 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 3000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 500 см |
| Ширина | 400 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 3 147 ₴

