
Тент Terra Incognita Tarp 3x4 хаки - водостійкий кемпінговий тент для проживання та автомобіля
- В наявності
- Код: 1-4823081501749
2 044 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тент Terra Incognita Tarp 3*4 хакі
В будь-якому поході та відпочинку Тент Terra Incognita Tarp 3x4 хакі стане вашим супутником завдяки своїй універсальності. Він легко поміститься в рюкзаку або багажнику автомобіля. Посилені кріплення та надійні петлі дозволяють використовувати його як окремий захист для намету, захищати вас від дощу, сонця, під ним зручно розташовувати кухню та навіть ставити автомобіль. Додатково можна придбати комплект.
Особливості
- Можливість установки перед наметом як продовження тамбура, або над наметом для додаткового захисту.
- Всі точки кріплення вітрових розтяжок (в комплект входять шнури 13/13/17 шт. по 3,5 м) посилені вставками з міцної тканини, металеві люверси для підвищення міцності запресовані в стропу.
- Посилена конструкція середини тенту з внутрішньої сторони надійно фіксує стійку для підпірки в центрі, а додаткова зовнішня петля може використовуватися для підвішування центру тенту на розтяжках.
Характеристики
- Матеріал: 185T Поліестер 3000 мм
- Розмір упаковки: 19 × 38 см
- Вага: 0.88 кг (без розтяжок і упаковки) / 1.12 кг (повний комплект)
- Вага: 1.1 кг
- Водостійкість тенту: 3000 мм вод. ст.
- Довжина: 400 см
- Кількість шарів: Одношаровий
- Матеріал тенту: Поліестер
- Призначення: Кемпінгові
- Сезон: Всесезонний
- Стан: Новий
- Тип виробу: Тент
- Форма: Прямокутна
- Колір: Хакі
- Ширина: 300 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Terra Incognita |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Всесезонний |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Тент |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Хакі |
| Вага | |
| Вага | 1.1 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 3000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 400 см |
| Ширина | 300 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 2 044 ₴

