
Пуховий спальний мішок Sierra Designs Get Down 550F 20 Регулярний, демісезонний кокон для зросту до 183 см, водовідштовхувальний,
- В наявності
- Код: 1-70614521R
11 440 ₴
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
Весняно-осінній спальний мішок пуховий кокон Sierra Designs Get Down 550F 20 Regular літній пуховий спальник
Пуховий спальник Sierra Designs Get Down 550F 20 Regular для походів або кемпінгу протягом трьох теплих сезонів (весна - осінь). Підходить для користувачів зростом до 183 см. Поєднує в собі ідеальне співвідношення тепла, компактності та низької ваги. Головною особливістю спальника є його утеплювач - якісний утиний пух 550FP DriDown™, який наділений підвищеними водозахисними характеристиками і допомагає йому швидко сохнути, навіть у холодну і вологу погоду. Просочення не містить перфторорганічних сполук PFC у складі брудо- та водовідштовхувальних матеріалів. Внутрішній кишеня та довга блискавка створюють максимум комфорту, коли потрібно додати вентиляції. Міцна зовнішня тканина і комфортна внутрішня гарантовані довговічністю і приємним відпочинком.
Ключові характеристики
- Підходить для користувачів зростом до 193 см
- Якісний наповнювач - пух 550FP DriDown™, сертифікований за стандартом RDS
- Не містить перфторорганічних сполук PFC у складі водовідштовхувального просочення
- Ергономічна форма спальника у вигляді кокона
- Стегнена конструкція гарантує тепло, запобігає збиванню пуху
- Подовжена двостороння застібка-блискавка з запобіжником проти заїдання блискавки
- Регульований капюшон
- Широкий комір запобігає потраплянню холодного повітря
- Внутрішня кишеня для рук - допомагає накриватися спальником, як ковдрою
- Чохол для транспортування в комплекті
Докладні технічні дані
- Вид: кокон
- Вага: 0.91 кг
- Вага наповнювача: 0.51 кг
- Зовнішній матеріал: 20D Polyester Ripstop
- Внутрішній матеріал: 20D Polyester Taffeta
- Внутрішня довжина спальника: 198 см
- Наповнювач: утиний пух 550FP DriDown™
- Розмір в упакованому вигляді: 19 x 38 см
- Сезонність: 3 сезонний
- Температурний діапазон: -9 °C limit / -2 °C comfort
Вікова група: Для дорослих; Гарантійний термін: 12 міс; Особливості спальника: Внутрішня кишеня спальника, Подвійна блискавка, Водовідштовхувальне просочення; Сезон: Демісезон; Стан: Новий; Форма спальника: Кокон; Температура комфорту: 2°С; Температура ліміту: -9°С; Вага: 0.91 кг; Вага спальника: 0,51 - 1,0 кг; Зовнішній шар: 20D Polyester Ripstop; Внутрішній шар: 20D Polyester Taffeta; Довжина спальника (зріст): 220 см (200 см); Наповнювач: утиний пух 550FP DriDown™; Стать: Unisex; Температура комфорту: від -4 до -9; Упакований: 19 x 38 см; Утеплювач спальника: Комбінований; Колір: Різнокольоровий.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sierra Designs |
| Вікова група | Для дорослих |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Особливості спальника | Внутрішня кишеню спальника, Подвійна блискавка, Водовідштовхувальне просочення |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Форма спальника | Кокон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.91 кг |
| Comfort Temperature | 2°С |
| Limit Temperature | -9 °C |
| Вага спальника | 0,51 - 1,0 кг |
| Зовнішній шар | 20D Polyester Ripstop |
| Внутрішній шар | 20D Polyester Taffeta |
| Довжина спальника (зростання) | 220 см (200 см) |
| Наповнювач | качиний пух 550FP DriDownTM |
| Стать | Unisex |
| Температура комфорту | від -4 до -9 |
| Упакований | 19 x 38 см |
| Утеплювач спальника | Комбінований |
| Колір | Різнобарвний |
- Ціна: 11 440 ₴







