
Спальний мішок-одеяло Deuter Orbit SQ -5°C, демісезонний, весняно-осінній, 2050 г, колір карамельно-бірюзовий
- В наявності
- Код: 1-3702122 6321
7 348 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спальний мішок-одіяло весняно-осінній до -5° Deuter Orbit SQ -5° колір 6321 caramel-teal
Спальний мішок-одіяло Deuter Orbit SQ -5° призначений для туристів, яким потрібен комфорт і оптимальне співвідношення тепла та ваги. Тканина корпусу повністю виготовлена з 100% перероблених матеріалів. Розподіл наповнювача з холлофайбера на 360° і м’яка підкладка з змішаного бавовняного матеріалу створюють приємну атмосферу, яка сприяє сну.
Ключові характеристики
- Синтетичний наповнювач
- Оптимальне співвідношення тепла та ваги
- Розкладається як одіяло
- Секція для подушок
- Величезний простір для ніг
- З 100% перероблених матеріалів
- Компактні розміри в упакованому вигляді
Докладні технічні дані
- Наповнювач: Холлофайбер High-Loft
- Основний матеріал: Холлофайбер High-Loft, гібридна бавовняна тканина T/C
- Вага: 2050 г + 74 г мішок
- Розмір тіла до: 200 см
- Ширина плечей: 79 см
- Ширина стопи: 79 см
- Температура комфорту: +2 °C
- Мінімальна температура: -5 °C
- Вікова група: Для дорослих
- Особливості спальника: Спальник-одіяло
- Сезон: Весна/Осінь
- Стан: Новий
- Температура екстремуму: -5 °C
- Форма спальника: Одіяло
- Колір: Зелений
- Температура комфорту: +2 °C
- Вага спальника: понад 2,0 кг
- Зовнішній шар: Холлофайбер High-Loft, гібридна бавовняна тканина T/C
- Довжина спальника (ріст): 220 см (200 см)
- Наповнювач: Холлофайбер High-Loft
- Пол: Unisex
- Температура комфорту: від +3 до -3 °C
- Утеплювач спальника: Синтетика
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deuter |
| Вікова група | Для дорослих |
| Особливості спальника | Спальник-ковдра |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стан | Новий |
| Температура екстриму | -5 °С |
| Форма спальника | Ковдра |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2050 |
| Comfort Temperature | +2 °C |
| Вага спальника | більше 2,0 кг |
| Зовнішній шар | Холлофайбер High-Loft, гібридна бавовняна тканина T/C |
| Довжина спальника (зростання) | 220 см (200 см) |
| Наповнювач | Холлофайбер High-Loft |
| Стать | Unisex |
| Температура комфорту | від +3 до -3 |
| Утеплювач спальника | Синтетика |
- Ціна: 7 348 ₴



