
Спальний мішок Deuter Orbit -5°C, трисезонний, з холлофайбером, L, оранжевий
- В наявності
- Код: 1-3701822 9314
6 556 ₴
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
Легкий трисезонний пуховий спальний мішок з двосторонньою блискавкою Deuter Orbit -5° L колір 9314 мандариново-інк
Спальний мішок Deuter Orbit -5° ідеально підходить для туристів, яким потрібен комфорт і оптимальне співвідношення тепла та ваги. Тканина виготовлена з 100% перероблених матеріалів, а безшовна конструкція забезпечує кращу теплоотдачу та водостійкість. Система ізоляції 360° гарантує рівномірний розподіл наповнювача з холлофайбера по всій сумці — половина наповнювача знаходиться зверху, а половина — внизу. Практичні деталі, такі як застібка-блискавка, що перешкоджає зацепленню, внутрішня кишеня для цінних речей і контурний капюшон у поєднанні з зносостійкою функціональною тканиною оболонки роблять цей спальний мішок міцним і довговічним для холодної погоди.
Ключові характеристики
- Синтетичний наповнювач
- Оптимальне співвідношення тепла та ваги
- Контурний капюшон
- Безшовна конструкція
- З 100% перероблених матеріалів
- Компактні розміри в упакованому вигляді
Докладні технічні дані
- Наповнювач: Холлофайбер High-Loft
- Головний матеріал: Холлофайбер High-Loft
- Вага: 1850 г + 134 г мішок
- Розмір тіла до: 200 см
- Ширина плечей: 79 см
- Ширина стопи: 49 см
- Температура комфорту: +2 °С
- Мінімальна температура: -5 °С
- Вік: Для дорослих
- Особливості спального мішка: Внутрішня кишеня спального мішка
- Сезон: Деми-сезон
- Стан: Нове
- Температура екстриму: -5 °С
- Форма спального мішка: Кокон
- Колір: Оранжевий
- Температура комфорту: +2 °С
- Вага спального мішка: 1,5 - 2,0 кг
- Довжина спального мішка (зріст): 220 см (200 см)
- Стать: Unisex
- Температура комфорту: від +3 до -3 °С
- Утеплювач спального мішка: Синтетика
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deuter |
| Вікова група | Для дорослих |
| Особливості спальника | Внутрішня кишеню спальника |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Температура екстриму | -5 °С |
| Форма спальника | Кокон |
| Колір | Помаранчевий |
| Користувацькі характеристики | |
| Comfort Temperature | +2 °C |
| Вага спальника | 1,5 - 2,0 кг |
| Довжина спальника (зростання) | 220 см (200 см) |
| Стать | Unisex |
| Температура комфорту | від +3 до -3 |
| Утеплювач спальника | Синтетика |
- Ціна: 6 556 ₴





