
Компресійний мішок Trimm Compress Bag S для одягу, 17x32 см, міцний і компактний.
- В наявності
- Код: 2-001.009.0706
580 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компресійний мішок Trimm Compress Bag S
Компресійний мішок Trimm Compress Bag від чеського бренду призначений для зручного транспортування одягу і спорядження. Завдяки йому, ваші речі будуть займати значно менше місця в рюкзаку. Мішок виготовлений з високоміцного матеріалу з використанням якісної фурнітури, яка може витримувати великі і тривалі навантаження. Він здатний задовольнити вимоги навіть найвибагливіших мандрівників.
Особливості
- Дозволяє компактно запакувати речі
- Міцний, зносостійкий матеріал
- Застібається з допомогою ременів із фастексами
Технічні характеристики
- Матеріал: 100 % PES oxford
- Розмір: 17 x 32 см
- Вага: 0,125 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trimm |
| Вага | 0.125 кг |
| Колір | Червоний |
| Матеріал | Oxford |
| Особливості мішка | Дві стяжки |
| Стан | Новий |
| Тип мішка | Компресійний мішок |
| Розміри | |
| Висота | 32 см |
| Ширина | 32 см |
- Ціна: 580 ₴

