
Двомісна палатка Salewa LATITUDE II, двошарова, водонепроникна, зелена для кемпінгу
- В наявності
- Код: 1-5901 5311
12 885 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двомісна двошарова непромокальна намет-тент для відпочинку, туризму, кемпінгу Salewa LATITUDE II зелена
Дуже легка та практична двомісна намет Salewa LATITUDE II стане справжнім знахідкою для любителів відпочинку на природі. Тент моделі виготовлений з водонепроникної синтетичної тканини з запечатаними швами, що забезпечує максимальну практичність у використанні, довговічність і легку вагу. Крім того, поверхня тенту оброблена спеціальною просоченням, яка захищає від ультрафіолету. Для зручності використання в наметі передбачено два об'ємних тамбура, в яких можна розміщувати та зберігати туристичне спорядження. На тенті є спеціальні вентиляційні клапани, завдяки яким повітря добре циркулює.
Ключові характеристики
- Двошарова намет: спочатку встановлюється внутрішня намет, потім тент
- Дуги намету в нижній частині зігнуті для зручності
- Два кишені
- Петля для ліхтарика
- Два растяжки
- Мінімальна відстань між тентом і внутрішньою наметом 10 см
- Високий рівень повітропроникності
- Компресійний мішок
- Можна використовувати внутрішню намету окремо, знявши зовнішній тент
Докладні технічні дані
- Вмістимість: 2 особи
- Розмір у упаковці: 49 x 17 см
- Вага: 2600 г
- Кількість входів: 2
- Дуги: основна конструкція: 2 анодованого дюралюмінію, діаметр 8 мм, тамбур 1 фіброглас, діаметр 8,5 мм
- Зовнішній тент: поліестер Taffeta
- Внутрішня намета: поліестер Tafetta з сіткою
- Підлога: поліестер
- Водонепроникність зовнішнього тенту: 1500 мм
- Водонепроникність підлоги: 3000 мм
- Кількість вентиляційних отворів: 2
- Висота: 112 см
- Довжина: 212 см
- Ширина: 132 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salewa |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Зелений |
| Вага | |
| Вага | 2.6 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 3000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 1500 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 112 см |
| Довжина | 212 см |
| Ширина | 132 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 49 см |
| Ширина в упаковке | 17 см |
| Дуги | |
| Дуги | Дюралюміній |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Поліестер |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 12 885 ₴



