
Тент Terra Incognita Tarp 3х3 піщаний, водостійкий 3000 мм, легкий і міцний
- В наявності
- Код: 1-4823081501732
1 629 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тент Terra Incognita Tarp 3*3 піщаний
Тент Terra Incognita Tarp 3x3 піщаний - у компактній упаковці може слугувати для зберігання спорядження, як захист від дощу або сонячних променів. Його легко помістити у рюкзаку або багажнику автомобіля. Посилені кріплення та надійні петлі дозволяють використовувати його як окремий захист для намету.
Особливості
Додатково можна придбати комплект з:
- Можливість встановлення перед наметом як продовження тамбуру, або над наметом для додаткового захисту.
- Усі точки кріплення вітрових розтяжок (в комплект входять шнури 13/13/17 шт. по 3,5 м) посилені вставками з міцної тканини, металеві люверси для підвищення міцності запресовані в стропу.
- Посилена конструкція середини тенту з внутрішнього боку надійно фіксує стійку для підпірки в центрі, а додаткова зовнішня петля може використовуватися для підвішування центру тенту на розтяжках.
Характеристики
- Матеріал: 185T Polyester 3000 мм
- Розмір упаковки: 18 × 36 см
- Вага: 0.68 кг (без розтяжок і упаковки) / 0.91 кг (повний комплект)
- Вага: 1.7 кг
- Водостійкість тенту: 3000 мм вод. ст.
- Довжина: 300 см
- Довжина в упаковці: 14 см
- Каркас намету/тенту: Внутрішній
- Кількість шарів: Одношаровий
- Матеріал тенту: П poliéster
- Призначення: Кемпінгові
- Сезон: Усі сезони
- Стан: Нове
- Тип виробу: Тент
- Колір: Піщаний
- Ширина: 300 см
- Ширина в упаковці: 45 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Terra Incognita |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Всесезонний |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Тент |
| Колір | Пісочний |
| Вага | |
| Вага | 1.7 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 3000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 300 см |
| Ширина | 300 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 14 см |
| Ширина в упаковке | 45 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 1 629 ₴

