
Двошарова непромокаюча палатка Hannah Arrant 3 для трьох з тамбуром, весна/літо/осінь, зелена
- В наявності
- Код: 1-10003222HHX
7 260 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Непромокаюча двошарова палатка для трьох з тамбуром для кемпінгу Hannah ARRANT 3 весняний зелений/хмарно-сірий
Палатка на 3 особи Hannah Arrant 3 напівсферичної форми з невеликим тамбуром на три сезони. Вона забезпечує надійний захист від вітру та дощу, а також оснащена антимоскітною сіткою. Можлива установка тільки палатки без тенту.
Ключові характеристики
- Максимальна місткість: 3 особи
- Кількість входів під тент: 1
- Кількість входів у спальне відділення: 1
- Кількість тамбурів: 1
- Кількість спальних відділень: 1
- Вага: 3,5 кг
- Сезонність: весна, літо, осінь
- Колір: весняний зелений/хмарно-сірий
Подробиці технічних даних
- Розміри внутрішньої частини: 185 x 210 x 115 см
- Розміри з тентом: 275 x 220 x 125 см
- Розмір в упаковці: 16 х 45 см
- Тент: 185T Polyester R/S PU 3000 мм WR
- Внутрішня палатка: 185T Polyester
- Дно: PE 10 x 10 120 г/м²
- Матеріал дуг: Скловолокно
- Каркас: Скловолокно Ø 7,9 мм
- Водостійкість дна: 10000 мм вод. ст.
- Водостійкість тента: 3000 мм вод. ст.
- Гарантійний термін: 24 місяці
Особливості
- Двошарова конструкція - тент та внутрішня палатка добре провітрюються, що запобігає утворенню конденсату
- Тент з поліестеру з поліуретановим покриттям та проклеєними швами надійно захистить від дощу
- Невеликий тамбур перед входом у палатку для речей або взуття
- Блискавка тента захищена клапаном від потрапляння дощу
- Два вентиляційних клапани з відкидними розпірками на тенті для провітрювання та підтримання оптимального мікроклімату всередині
- У спекотну погоду можливе встановлення тільки внутрішньої палатки без тенту
- Дві секції у верхній частині палатки з москитної сітки для додаткової вентиляції
- Дуги каркаса зібрані на своїх резинових жгутам, що спрощує установку та запобігає втраті частин каркаса
- Для полегшення установки палатка кріпиться до каркаса за допомогою гачків
- Кінці дуг каркаса кріпляться до палатки короткими стержнями
- Вхід у палатку з D-образною блискавкою частково виконаний з москитної сітки для вентиляції та захисту від комах
- Дно та бортики палатки - армований поліетилен, забезпечують повний захист від потрапляння вологи всередину
- Сетчаті кишені у внутрішній палатці для дрібних предметів або ліхтарика
- Стальні кілочки для закріплення палатки та розтяжок тента в комплекті
- Штормові розтяжки з регуляторами довжини забезпечать вітроустойчивість палатки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hannah |
| Гарантійний термін | 26 міс |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість відтяжок | 4 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 3 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Особливості намету/тенту | Антимоскітна сітка, Вітрозахисна/снігозахисна спідниця, Тамбур, Штормові відтяжки, Водовідштовхувальне просочення, Вентиляційні вікна |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Зелений |
| Вага | |
| Вага | 3.5 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 3000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 115 см |
| Довжина | 210 см |
| Ширина | 185 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 16 см |
| Ширина в упаковке | 45 см |
| Дуги | |
| Дуги | Фіберглас |
| Кількість дуг | 3 |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Оксфорд |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 7 260 ₴





