
Антипрокольна камера Hutchinson CH LOT 2 700x20-25 з герметиком Presta 48 мм
- В наявності
- Код: 1-CV656941
678 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Антипрокольна камера з герметиком Hutchinson CH LOT 2 700X20-25 VF (Presta, SV, FV, Французький, велосипед)
Камера Hutchinson CH LOT 2 700X20-25 VF товщиною 0,9 мм. Навіть якщо в трубці є отвір, якщо він становить близько 1 мм, рідина для ремонту проколів всередині автоматично закриє отвір.
Особливості
- Самостійний ремонт герметиком, що заповнює проколи.
- Для велосипедистів, яким потрібна відмінна стійкість до проколів.
Характеристика
- Призначення: Доріжній
- Розміри: 650x20-25
- Тип вентиля: Presta
- Довжина ніпеля: 48 мм
- Вага камери: 113 г
- Вид камери: З антипрокольною рідиною
- Посадковий діаметр шини: 28"
- Тип ніпеля: Presta (FV)
- Ширина: 25 мм
- Діаметр: 700 мм
- Діаметр коліс: 700
- Тип камери: З герметиком
- Тип ніпеля: Presta (SV) велосипедний
- Ширина покришки/камери: ~1.00" (25mm)
- Ширина, мм: 20-25
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hutchinson |
| Вага | 113 г |
| Вид камери | З антипрокольною рідиною |
| Призначення | Шосейні |
| Посадковий діаметр шини | 28" |
| Тип ніпеля | Presta (FV) |
| Ширина | 25 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Діаметр | 700 мм |
| Діаметр коліс | 700 |
| Тип камери | З герметиком |
| Ширина покришки/камери | ~1.00" (25mm) |
| Ширина, мм | 20-25 |
- Ціна: 678 ₴

