
Тент натяжний туристичний Hannah Skyline 4 4,4x3,5 м водонепроникний оливковий 3000 мм
- В наявності
- Код: 1-10003220HHX
2 948 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тент навіс натяжний похідний 4,4 х 3,5 м водонепроникний туристичний Hannah Skyline 4 capulet olive
Hannah Skyline 4 - практичний легкий навіс, частково створюючи функціональність намету. Усе це можна вільно підвісити над землею, використовуючи мотузки та кілки, що входять у комплект - ви також можете використовувати трекінгові палиці в якості додаткових опор (палиці в комплект не входять).
Ключові характеристики
- Вмісність: 2 (4)
- Сезон: весна/осінь, літо
- Вага: 1.5 кг
- Матеріал тенту: поліестер
- Розміри зовнішнього намету: 440x350 см
- Розміри в чохлі: 45x12 см
- Водяний стовп зовнішнього намету: 3000 мм H2O
Докладні технічні дані
- Вага: 1.5 кг
- Водонепроникність тенту: 3000 мм вод. ст.
- Довжина: 450 см
- Каркас намету/тенту: Внутрішній
- Кількість шарів: Одношаровий
- Матеріал тенту: Поліестер
- Призначення: Кемпінгові
- Сезон: Всесезонний
- Стан: Новий
- Тип виробу: Тент
- Колір: Оливковий
- Ширина: 350 см
Особливості:
- Криша у вигляді листового покриття з водонепроникністю 3000 мм H2O
- Шнури для тросових конструкцій
- Набір сталевих кілків у додатковому мішечку на липучці
- Транспортний чохол, оснащений компресійними ременями для зручності транспортування
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hannah |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Всесезонний |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Тент |
| Колір | Оливковий |
| Вага | |
| Вага | 1.5 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 3000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 450 см |
| Ширина | 350 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 2 948 ₴

