
Крила SKS BEAVERTAIL XL SET чорні для MTB 26-28 дюймів, захист від бруду
- В наявності
- Код: 1-168032
1 187 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Крила SKS BEAVERTAIL XL SET ЧОРНІ
Комплект крил SKS BEAVERTAIL XL SET розроблений спеціально для велосипедів з широкими колесами. Міцні металеві кронштейни забезпечують легкий монтаж і надійне кріплення.
Ключові характеристики
- Перевірений і випробуваний SKS-BEAVERTAIL у версії XL для гірських велосипедів
- Оптимізований захист від бризок і бруду
- Підходять для амортизаційних вилок
- Міцні сталеві кронштейни для безпечного та зручного монтажу
- Ширина колеса до 54 мм
Докладні технічні дані
- Матеріал: пластик
- Розмір коліс: 26 дюймів, 27,5 дюймів (650b), 28 дюймів
- Ширина шини: 2,0 "-2,35"
- Довжина переднього крила: 626 мм
- Довжина заднього крила: 766 мм
- Колір: чорний
- Вага: 290 г
- Колір - Чорний
- Велосипедні крила - Комплект крил
- Діаметр коліс - 26
- Призначення крил - MTB
- Тип крила - Швидкознімне крило
- Ширина крил - 45 - 55 mm
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SKS |
| Загальна вага | 290 г |
| Колір | Чорний |
| Крило | Переднє |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Гірські MTB |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення | На раму |
| Заднє крило | |
| Кріплення заднього крила | Підсідельний штир |
| Переднє крило | |
| Кріплення переднього крила | В шток вилки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина заднього крила | 766 см |
| Довжина переднього крила | 626 см |
| Ширина заднього крила | 766 см |
| Ширина переднього крила | 626 см |
- Ціна: 1 187 ₴

