-10%

Велосипедна камера Neko 29x2,1 (Presta, антипрокольна, гума)
- В наявності
- Код: 1-NKTF-29
141 ₴
127 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипедна камера Neko 29х2,1 (Presta, SV, FV, Французький, велосипедний ніпель)
Камера Neko виготовлена з міцної гуми, що підвищує її зносостійкість. Високоякісні камери від Neko зроблять вашу подорож приємною та незабутньою!
Особливості камери NEKO 29х2,1:
- Стійка до проколів
- Велосипедний ніпель Shrader
- Виготовлена з міцного та еластичного матеріалу
- Розмір в дюймах: 29х2,1
Технічні характеристики:
- Матеріал: Гума
- Посадковий діаметр шини: 29"
- Тип ніпеля: Presta (FV)
- Ширина: 54 мм (~2.1")
- Діаметр: 29 мм
- Тип камери: Звичайна
- Тип ніпеля: Presta (SV) велосипедний
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NEKO |
| Матеріал | Гума |
| Посадковий діаметр шини | 29" |
| Тип ніпеля | Presta (FV) |
| Ширина | 54 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Діаметр | 29 мм |
| Тип камери | Звичайна |
| Ширина покришки/камери | ~2.10" (54mm) |
| Ширина, мм | 54 мм (~2.1") |
- Ціна: 127 ₴

