
Спальник Pinguin Comfort Lady PFM 175 Blue
- В наявності
- Код: 1-PNG 234954
4 094 ₴
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
Спальний мішок Pinguin Comfort Lady Pinguin Comfort Lady PFM (-1/-7&,deg, C), 175 см стане для вас правильним вибором, якщо вас приваблюють засніжені гори, екзотичні замерзлі пейзажі або просто великий котедж для святкування Нового року.
З температурним діапазоном до семи градусів нижче нуля він уже є одним із найкращих зимових спальних мішків і особливо підходить для автокемпінгу та інших типів діяльності, що не потребують багато місця в рюкзаку. Ми пропонуємо високу якість, довговічність і дуже вигідну ціну.
Pinguin Comfort є частиною колекції, до якої також входять Comfort Lady і Comfort Junior. Це особливо корисно, якщо ви шукаєте спальні мішки для більшої кількості людей.
Особливості:
- Надійний зимовий мішок,
- Блискавка захищена від протягу,
- Капюшон для покращеного теплообміну,
- Компресійний мішок у комплекті.
Характеристики:
- Вага: 2000 г,
- Наповнювач: двошаровий синтетичний (ThermicFibre),
- Щільність наповнювача: ThermicFibre 4&,ndash, 400 г/м2,
- Зовнішній матеріал: Поліестер DWR Clima Control Shield,
- Підкладка: Поліестер Micro Lite,
- Довжина: 175 см,
- Ширина (в плечах/в ногах): 80/55 см,
- Розмір в упаковці: &, Oslash,24 х 44/30 см,
- Зшивка з лівим/правим спальником: так,
- Форма: кокон,
- Сезон: зима.
- Тепловий комфорт для жінок: - 1 &,deg, C,
- Тепловий комфорт для чоловіків: -7 &,deg, C,
- Екстремальна температура: -24 &,deg, C.
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Синій |
| Сезон | Зима |
| Користувальницькі характеристики | |
| Comfort Temperature | - 1 ° C |
| Extreme Temperature | -24 ° C |
| Limit Temperature | -7 ° C |
| Вага спальника | 1,5 - 2,0 кг |
| Зовнішній шар | Поліестер DWR Clima Control Shield |
| Внутрішній шар | Поліестер Micro Lite |
| Довжина спальника (зростання) | 195 см (175 см) |
| Наповнювач | Thermicfibre 4 |
| Стать | Жіночі |
| Температура комфорту | від -4 до -9 |
| Упакований | Ø24 х 44/30 см |
| Утеплювач спальника | Синтетика |
- Ціна: 4 094 ₴




