
Намет Pinguin Tornado 4 Dural Green 4-5 2026
- В наявності
- Код: 1-PNG 124.4
12 682 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Намет Pinguin Tornado 4 Dural Green 4-5 2026
| Вага | |
|---|---|
| Вага | 5.6 кг |
| Основні | |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага намету, кг | Більше 4 кг |
| Водостійкість дна, мм | 10000 |
| Водостійкість тенту, мм | 4000 |
| Кількість входів | Два |
| Матеріал дуг | alu, dural |
| Розмір в упаковці | 55*22 см (см) |
| Сезонність | Весна, Літо, Осінь |
| Колір тенту | Зелений |
- Ціна: 12 682 ₴


