
Рюкзак Osprey Transporter Sling
- Нет в наличии
- Код: 2-009.3925
820 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Osprey Transporter Sling – це компактний рюкзак у стилі sling, розроблений для швидкого доступу до основних речей. Його легка конструкція та зручна система перенесення дозволяють носити рюкзак однією плечовою ременем, що робить його ідеальним для мінімалістичних подорожей та щоденного використання.
Призначення: підходить для міського використання, денних походів та легких мандрівок
Особливості:
- компактний дизайн з одним основним відділенням
- регульований плечовий ремінь для комфортного перенесення
- легкість і простота використання
- стильний сучасний вигляд
Технічні характеристики:
Матеріали: легкий та міцний поліестер
Розміри: 41,5х29х21 см
Об'єм: 13 л
Вага: 500 г
Призначення: підходить для міського використання, денних походів та легких мандрівок
Особливості:
- компактний дизайн з одним основним відділенням
- регульований плечовий ремінь для комфортного перенесення
- легкість і простота використання
- стильний сучасний вигляд
Технічні характеристики:
Матеріали: легкий та міцний поліестер
Розміри: 41,5х29х21 см
Об'єм: 13 л
Вага: 500 г
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Osprey |
| Вес | 500 г |
| Вентиляция спины | Сетка |
| Высота | 29 см |
| Возрастная группа | Для взрослых |
| Глубина | 21 см |
| По типу конструкции | Мягкий |
| Цвет | Зелёный |
| Количество лямок | 1 |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 13 л |
| Особенности рюкзака | Водоотталкивающая пропитка |
| Назначение рюкзака | Мультиспорт |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Ширина | 29 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Карманы | Фронтальний;Бічні;Верхній |
- Цена: 820 ₴




