
Сумка Osprey Aoede Sling
- В наличии
- Код: 2-009.3901
3 280 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Зробіть свої поїздки на роботу та подорожі зручнішими за допомогою абсолютно нового універсального слінгу Aoede. Цей стильний міський портфель має мінімалістичний силует і зручний плечовий ремінь для носіння протягом усього дня. Зберігайте свої речі першої необхідності у великій основній кишені , туди можна помістити більшість пристроїв до 8 дюймів, а також кишеню для телефону зі швидким доступом.
Призначення: місто
Особливості:
- м'який плечовий ремінь для обох прав руки
- велике основне відділення та додаткова кишеня для телефону
- чохол із м’якою підкладкою підходить для більшості пристроїв до 8 дюймів
Технічні характеристики:
Об’єм: 6,5 л
Розміри: 35х22х13 см
Вага: 0,36 кг
Матеріал: bluesign® APPROVED, 100% перероблений балістичний поліестер 840D, обробка DWR без PFAS
Призначення: місто
Особливості:
- м'який плечовий ремінь для обох прав руки
- велике основне відділення та додаткова кишеня для телефону
- чохол із м’якою підкладкою підходить для більшості пристроїв до 8 дюймів
Технічні характеристики:
Об’єм: 6,5 л
Розміри: 35х22х13 см
Вага: 0,36 кг
Матеріал: bluesign® APPROVED, 100% перероблений балістичний поліестер 840D, обробка DWR без PFAS
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Osprey |
| Вес | 0.36 г |
| Высота | 22 см |
| Возрастная группа | Для взрослых |
| Глубина | 13 см |
| По типу конструкции | Мягкий |
| Карманы | Фронтальный |
| Цвет | Синий |
| Количество лямок | 1 |
| Объем | 6.5 л |
| Особенности рюкзака | Водоотталкивающая пропитка |
| Назначение рюкзака | Мультиспорт |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Ширина | 22 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | bluesign® APPROVED, 100% перероблений балістичний поліестер 840D |
- Цена: 3 280 ₴






