
Сумка Osprey Daylite Small Crossbody
- В наличии
- Код: 2-009.3775
1 340 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Носіть повсякденні речі в стилі з кросбоді Daylite Small. Продумана внутрішня/зовнішня кишеня та подвійна U-блискавка дозволяють упорядкувати та легко отримати ваш гаманець, ключі, телефон, сонцезахисні окуляри, бальзам для губ та інші дрібниці. Перекиньте її через плече або зніміть ремінь, щоб прикріпити цю сумку до пояса.
Призначення: місто, подорожі
Особливості:
- основна кишеня вміщує мобільний телефон, ключі, гаманець, сонцезахисні окуляри
- регульований плечовий ремінь
- плечовий ремінь можна зняти, а сумку можна носити на поясі
- невелика передня кишеня на блискавці для додаткового спорядження
- деталь ланцюжка для закріплення ключів або інших предметів
Технічні характеристики:
Об’єм: 1 л
Розміри: 19х15х4 см
Вага: 0,104 кг
Матеріали: bluesign®, 100% перероблений поліестер 150D, обробка DWR без PFAS
Середина: bluesign, 100% перероблений поліестер 200D, обробка DWR без PFAS
Призначення: місто, подорожі
Особливості:
- основна кишеня вміщує мобільний телефон, ключі, гаманець, сонцезахисні окуляри
- регульований плечовий ремінь
- плечовий ремінь можна зняти, а сумку можна носити на поясі
- невелика передня кишеня на блискавці для додаткового спорядження
- деталь ланцюжка для закріплення ключів або інших предметів
Технічні характеристики:
Об’єм: 1 л
Розміри: 19х15х4 см
Вага: 0,104 кг
Матеріали: bluesign®, 100% перероблений поліестер 150D, обробка DWR без PFAS
Середина: bluesign, 100% перероблений поліестер 200D, обробка DWR без PFAS
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Osprey |
| Узоры и принты | Однотонный |
| Замок | Нет |
| Цвет | Черный |
| Количество отделений | 2 |
| Количество отделений на молнии | 2 |
| Материал | Полиэстер |
| Плечевой ремень | Да |
| Назначение | Унисекс |
| Регулировка размера | Да |
| Размер | Малый |
| Состояние | Новое |
| Телескопическая ручка | Нет |
| Тип | Сумка |
| Размеры | |
| Вес | 0.104 кг |
| Высота | 15 см |
| Глубина | 4 см |
| Объем | 1 л |
| Ширина | 15 см |
- Цена: 1 340 ₴



