
Сумка Osprey Aoede Crossbody Bag 1.5
- Нет в наличии
- Код: 2-009.3448
2 450 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сумочка Aoede Crossbody, чудово підходить для довгих прогулянок і вміщає усі необхідні дрібниці. Мінімалістичний дизайн та чудова функціональність із преміальними тканинами та фурнітурою. Створений з урахуванням екологічності, Aoede Crossbody має схвалений bluesign®, 100% перероблений основний корпус, підкладку та нижню частину з поліестеру та обробки DWR без PFAS.
Призначення: місто,подорожі за містом
Особливості:
- передня кишеня з клапаном
- надійне основне відділення на блискавці
- регульований плечовий ремінь
- внутрішня організація з кліпсою для ключів
- задня кишеня на блискавці для цінних речей
Технічні характеристики:
Матеріали: bluesign® approved, 100% recycled 840D ballistic polyester, DWR treatment made without PFAS
Розміри (см): 15 х 23 х 13.5
Об'єм: 2 л
Вага: 200 г
Призначення: місто,подорожі за містом
Особливості:
- передня кишеня з клапаном
- надійне основне відділення на блискавці
- регульований плечовий ремінь
- внутрішня організація з кліпсою для ключів
- задня кишеня на блискавці для цінних речей
Технічні характеристики:
Матеріали: bluesign® approved, 100% recycled 840D ballistic polyester, DWR treatment made without PFAS
Розміри (см): 15 х 23 х 13.5
Об'єм: 2 л
Вага: 200 г
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Osprey |
| Вес | 200 г |
| Высота | 13.5 см |
| Возрастная группа | Для взрослых |
| Глубина | 13.5 см |
| По типу конструкции | Мягкий |
| Карманы | Фронтальный |
| Цвет | Черный |
| Количество лямок | 1 |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 2 л |
| Особенности рюкзака | Водоотталкивающая пропитка |
| Назначение рюкзака | Мультиспорт |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Ширина | 15 см |
- Цена: 2 450 ₴





