
Окуляри Julbo FURY BLACK/BLUE SP3 ML BLUE 2024
- В наявності
- Код: 1-J5311155
5 016 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Окуляри Julbo FURY BLACK/BLUE SP3 ML BLUE 2024
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Довжина дужки | 115 мм |
| Категорія захисту | 3 |
| Лінза | Spectron 3 |
| Матеріал лінзи | Polycarbonate |
| Змінні лінзи | Немає |
| Фотохромная лінза | без фотохромной лінзи |
| Колір оправи | Чорна |
| Ширина лінзи | 131 мм |
| Ширина носової частини | 15 мм |
- Ціна: 5 016 ₴



