
Палиці для скандинавської ходьби Leki Flash Carbon
- В наявності
- Код: 1-650 25601
3 916 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Палиці для скандинавської ходьби Leki Flash Carbon&,ndash, це суперлегка односекційна модель із фіксованою конструкцією. Виготовлені представлені палички цілком із легкого та дуже міцного композитного карбону PRC 700. Модель має темляк оптимізованої форми, що забезпечує їй найкраще передавання енергії під час відштовхування, а також зручне пристібання та відстібання.
Характеристики:
- Конструкція: фіксована
- Система фіксації: немає
- Довжина: 100 см, 105 см, 110 см, 115 см, 120 см, 125 см, 130 см
- Діаметр: 16 мм
- Кількість секцій: 1
- Ручка/наповнювач: Trigger Shark T3 / Cork
- Темляк: Trigger Shark 2.0
- Корзина : Speed Basket
- Наконечник: Speed Tip
- Вага: 320 г (пара 120 см)
- У комплекті: кільця Touring, Backcountry (Big Mountain), Alpine (Cobra)
- Матеріали: карбон (PRC 700), гума, корок, нейлон, карбід
Особливості:
- більшу зручність користування завдяки легкому пристібанню/відстібанню
- найкращі технічні результати завдяки прямому передаванню зусилля
- додаткова безпека системи автоматичного відстібання в критичних ситуаціях
- наконечник, встановлений у гнучкому тримачі, дає змогу уникнути спотворення й перелому палиці навіть під час його затискання. Чудова фіксація на льоду
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 320 г (пара 120 см) |
| Діаметр | 16 мм мм |
| Довжина | 100 см, 105 см, 110 см, 115 см, 120 см, 125 см, 130 см |
| Кількість секцій, шт | 1 |
| Максимальна довжина палиць, см | 130 |
| Матеріал палиць | Карбон |
| Наконечник | Carbide Tip w/ Power Grip Pad |
| Регулювання довжини палиць | Немає |
| Ручка | Trigger Shark T3 |
- Ціна: 3 916 ₴




