
Палиці для скандинавської ходьби Leki Pacemaker Lite black-white-neonyellow
- В наявності
- Код: 1-650 25501
5 060 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Палиці для скандинавської ходьби Leki Pacemaker Lite&,ndash, це неймовірно легка односекційна модель із фіксованою конструкцією. Виготовлені представлені палички цілком із легкого та дуже міцного композитного карбону PRC 850. Модель має темляк оптимізованої форми, що забезпечує їй краще передавання енергії під час відштовхування, а також зручне пристібання та відстібання.
Характеристики:
- Конструкція: фіксована
- Система фіксації: немає
- Довжина: 100 см, 105 см, 110 см, 115 см, 120 см, 125 см, 130 см
- Діаметр: 14 мм
- Кількість секцій: 1
- Ручка/наповнювач: Trigger Shark 2.0 / 2K Cork
- Темляк: Trigger Shark Frame Strap Mesh
- Корзина : Speed Basket
- Наконечник: Carbide Tip w/ Power Grip Pad
- Вага: 300 г (пара 115 см)
- Матеріали: карбон (PRC 850), гума, корок, нейлон, карбід
Особливості:
- ремінець знімається
- сумісність з усіма рукавичками системи Trigger Shark 2.0
- карбідний наконечник для стійкості практично на будь-якій поверхні
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 300 г (пара 115 см) |
| Діаметр | 14 мм мм |
| Довжина | 100 см, 105 см, 110 см, 115 см, 120 см, 125 см, 130 см |
| Кількість секцій, шт | 1 |
| Максимальна довжина палиць, см | 130 |
| Матеріал палиць | Карбон |
| Наконечник | Carbide Tip w/ Power Grip Pad |
| Регулювання довжини палиць | Немає |
| Ручка | Trigger Shark 2.0 |
- Ціна: 5 060 ₴

