
Lifeventure термофляга Stainless Steel Flask 1 L light grey
- В наявності
- Код: 4-74438
1 144 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Lifeventure Stainless Steel Flask 1 L — міцна термофляга для води та інших напоїв із технологією термоіндукованого вакууму TiV, яка зберігає напої гарячими до 8 годин і холодними до 24 годин. Корпус із неіржавкої сталі з порошковим покриттям стійкий до подряпин і зносу, а герметична кришка зі зручною петлею для перенесення запобігає протіканню. Чудовий вибір для міста, подорожей та активного відпочинку.
Особливості:
- об'єм — 1 л
- зберігає напої гарячими до 8 годин і холодними до 24 годин
- термоіндукований вакуум TiV — технологія вакуумної ізоляції з подвійними стінками
- міцний корпус із неіржавкої сталі
- зносостійке порошкове покриття з матовою текстурою
- герметична кришка з різзю
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 420 г |
| Верхній діаметр | 90 мм |
| Висота | 110 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Основні | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Колір | Сірий |
| Кришка | Кришка без поїлки |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Матеріал кришки | Нержавіюча сталь |
| Матеріал ручки | Сталь |
| Об`єм | 1 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Ручка | Є |
| Тип | Термопляшка |
| Тип термоса | Питний |
| Час збереження тепла | 8 годин |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
- Ціна: 1 144 ₴



