
Munkees 35931 карабин Combi Lock Carabiner D-Shape magenta
- В наявності
- Код: 4-35931-MG
572 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Munkees 35931 Combi Lock Carabiner D-Shape — сувенірний карабін із кодовим замком D-подібної форми. Компактний і легкий аксесуар для повсякденного використання обладнаний тризначним механічним кодовим замком, який забезпечує базовий захист і запобігає випадковому розкриттю.
Особливості:
- легкий, невеликий розмір
- настроюваний тризначний код
- підходить для кріплення ключів, багажу, пляшок та інших дрібниць
| Дополнительные функции и характеристики | |
|---|---|
| Індикатор готовності | Ні |
| Індикатор роботи | Ні |
| Відсік для шнура | Ні |
| Замок від дітей | Так |
| Прогумовані ніжки | Ні |
| Размеры | |
| Вага | 50 кг |
| Висота | 42 мм |
| Довжина | 76 мм |
| Ширина | 63 мм |
| Комплектация | |
| Вакуумний насос (помпа) | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Основні | |
| Вікова група | Для дорослих |
| Колір корпусу | Малиновий |
| Матеріал | Метал |
| Таймер | Ні |
| Тип управління | Механічне |
| Характеристики двигателя | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Характеристики духового шкафа | |
| Приготування на пару | Ні |
- Ціна: 572 ₴

