
Набір контейнерів Humangear GoTubb 3-Pack Small
- В наличии
- Код: 2-022.0044
360 ₴
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
Усе геніальне просте – доведено розробниками контейнерів GoTubb. Ці зручні аксесуари можна відкривати й закривати лише однією рукою. Відмінно підходять для зберігання таблеток, перекусів, вітамінів, дрібних запчастин від електроніки, або чого вам заманеться. Безпечні для харчових продуктів (FDA), 100% BPA-free, PC-free, та phthalate-free. До набору входить три контейнери найменшого (Small) з наявних розмірів. Як і усі вироби Humangear, контейнери GoTubb мають гарантію на 1 рік.
Особливості:
- відкриваються й закриваються однією рукою
- 100% BPA-free, PC-free, та phthalate-free
- «віконечко» для маркування
- сумісні з харчовими продуктами
Технічні характеристики:
Об’єм (1 шт): 15 мл
Розміри (1 шт): 36 X 26,5 мм
Вага (1 шт): 5,7 г
Матеріали: перероблений пластик
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Humangear |
| Высота | 26.5 мм |
| Длина | 36 мм |
| Ширина | 26.5 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикатор готовности | Нет |
| Индикатор работы | Нет |
| Вес | 5.7 |
| Отсек для шнура | Нет |
| Возрастная группа | Для взрослых |
| Гарантийный срок | 1 міс |
| Замок от детей | Нет |
| Цвет корпуса | Разные цвета |
| Количество цилиндров | 3 |
| Объем | 15 |
| Приготовление на пару | Нет |
| Прорезиненные ножки | Нет |
| Таймер | Нет |
| Тип управления | Механическое |
| Чехол для хранения и транспортировки | Да |
- Цена: 360 ₴



