
Термокружка Esbit MGF450TL-S з нержавіючої сталі, 450 мл, герметична, з вакуумною ізоляцією
- Немає в наявності
- Код: 1-017.0091
1 550 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Термокружка Esbit MGF450TL-S нержавіюча сталь
Герметична термокружка з нержавіючої сталі з подвійними стінками, зберігає напої гарячими або холодними протягом тривалого часу. Отвір для пиття відкривається/закривається за системою Flip-Top. Чашка стане в нагоді в дорозі, а також в офісі.
Особливості термокружки Esbit MGF450TL-S
- вакуумна ізоляція
- виготовлена з високоякісної нержавіючої сталі
- термокружку можна використовувати вдома, на роботі або в подорожі
- довго зберігає напій теплим або холодним
- надійна технологія ізоляції запобігає нагріванню або охолодженню самої кружки
- не містить шкідливих фталатів
Технічні дані
- Матеріал: нержавіюча сталь
- Об'єм: 450 мл
- Вага: 251 г
- Розміри: висота 173 мм, Ø 72 мм
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 251 г |
| Верхній діаметр | 72 мм |
| Висота | 173 мм |
| Нижній діаметр | 72 мм |
| Основні | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Кришка | Кришка з поїлкою |
| Матеріал зовнішньої стінки | Нержавіюча сталь |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Матеріал кришки | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 450 мл |
| Помповий механізм | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Ручка | Немає |
| Тип | Термокухоль |
| Тип термоса | Питний |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Матеріал ручки | Сталь |
- Ціна: 1 550 ₴



