
Короткий пуховий спальний мішок Kelty Cosmic Down 20 Short для зросту до 168 см, -6°C
- В наявності
- Код: 4-35413724-SR
8 775 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Kelty спальний мішок Cosmic Down 20 Short
Kelty Cosmic Down 20 Short – пуховий спальний мішок укороченого розміру, ідеально підходить для людей з ростом до 168 см. Легкий та теплий пух 550 FP з водовідштовхувальним просоченням без перфлуорорганічних сполук PFC у складі допомагає спальнику залишатися сухим у вологу погоду. Внутрішній невеликий кишеня на блискавці забезпечує швидкий доступ до налобного ліхтаря або мобільного телефону. Спальник підходить для трисезонного використання.
Ключові характеристики
- Підходить для людей з ростом до 168 см
- Виготовлений з гладкої та м’якої зовнішньої тканини Recycled 20D Nylon Taffeta
- Внутрішня підкладка з Recycled 50D Polyester Taffeta
- Пух 550 FP з водовідштовхувальним просоченням
- Не містить перфлуорорганічні сполуки PFC
- Стегана конструкція гарантує максимальне тепло та довговічність
- Додаткове місце для ступнів забезпечує їх природне положення під час сну
- Двостороння застібка-блискавка
- Стрічка проти заїдання блискавки вздовж усієї застібки
- Чохол для транспортування в комплекті
- Внутрішній кишеня на блискавці для мобільного телефону або налобного ліхтаря
Докладні технічні дані
- Вага: 990 г
- Вага наповнювача: 415 г
- Зовнішній матеріал: Recycled 20D Nylon Taffeta
- Внутрішній матеріал: Recycled 50D Polyester Taffeta
- Внутрішня довжина спальника: 168 см
- Наповнювач: 550FP качиний пух
- Розмір в упакованому вигляді: 33 x 20 см
- Сезонність: 3-сезонний
- Температурний діапазон: -6 °C limit
- Тип спальника: Кокон
- Упаковка: Простий чохол зі шнурком
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага | 990 г |
| Вага наповнювача | 415 г |
| Зовнішній матеріал | Recycled 20D Nylon Taffeta |
| Внутрішній матеріал | Recycled 50D Polyester Taffeta |
| Внутрішня довжина спальника | 168 см |
| Наповнювач | 550FP Duck Down |
| Розмір в упакованому вигляді | 33 x 20 см |
| Сезонність | 3-сезонний |
| Температурний діапазон | -6 °C limit |
| Тип спальника | Кокон |
| Паковання | Простий чохол зі шнурком |
- Ціна: 8 775 ₴





