
Сумка FJALLRAVEN Gear Bag Large, G-1000 HeavyDuty, 4 л, защита от влаги, цвет Dark Olive
- Нет в наличии
- Код: 6-24214.633
2 460 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сумка FJALLRAVEN Gear Bag Large
Сумочка FJALLRAVEN Gear Bag Large – багатофункціональна, міцна сумочка із G-1000 HeavyDuty з подвійним вощенням, яка захищає його вміст від вологи або забруднення. Ідеально підходить в ролі великої туалетної сумки або для упаковки одягу, ремонтного обладнання, електроніки, предметів першої допомоги і т.п. Доступно в декількох різних кольорах, щоб ви могли легко знаходити своє спорядження. Міцна застібка-блискавка YKK із знімачем зі шкіри.
Основні характеристики
- Об'єм: 4 л
- Висота / ширина / глибина: 19 / 27 / 10 см
- Вага: 160 г
- Матеріал: G-1000® HeavyDuty Eco: 65% polyester, 35% cotton
- Стать: унісекс
- Колір: Dark Olive
Додаткові особливості
- Велика міцна сумочка
- Матеріал G-1000 HeavyDuty із подвійним вощенням
- Захист від вологи і забруднення
- Міцна застібка-блискавка YKK із знімачем зі шкіри
- Ручки / висячі вушка збоку
- Один основний відсік з кишенею на блискавці і двома відкритими відсіками
- Легкий догляд: очистити за допомогою м'якої щітки і теплої води
| Размеры | |
|---|---|
| Вес | 160 г |
| Высота | 19 см |
| Глубина | 10 см |
| Объем | 4 л |
| Ширина | 27 см |
| Основные | |
| Цвет | Зелёный |
| Количество отделений | 3 |
| Материал | Полиэстер |
| Особенности | Водоотталкивающая пропитка |
| Назначение | Унисекс |
| Размер | Большой |
| Состояние | Новое |
| Форма | Прямоугольная |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип ткани | G-1000® HeavyDuty |
- Цена: 2 460 ₴

