
Сумка FJALLRAVEN Gear Bag 2 л, G-1000 HeavyDuty, защита от влаги, темно-серая
- Нет в наличии
- Код: 6-24213.030
1 914 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
FJALLRAVEN Gear Bag
Сумочка FJALLRAVEN Gear Bag – багатогранна сумочка із міцного G-1000 HeavyDuty з подвійним вощінням, який захищає його вміст від вологи або забруднення. Ідеально підходить для туалетної сумки середнього розміру або для зберігання ремонтного обладнання, лижного воску, шнурів і електронних приладів, аптечки першої допомоги і т.п.
Особливості
- маленька міцна сумочка
- матеріал G-1000 HeavyDuty із подвійним вощенням
- захист від вологи і забруднення
- міцна застібка-блискавка YKK із знімачем зі шкіри
- ручки / висячі вушка збоку
- один основний відсік з кишенею на блискавці і двома відкритими відсіками
- об'єм: 2 літри
- легкий догляд: очистити за допомогою м'якої щітки і теплої води
Основні характеристики
Габарити
- Об'єм: 2 л
- Висота: 14 см
- Ширина: 20 см
- Глибина: 7 см
- Вага: 100 г
Матеріал
- G-1000® HeavyDuty Eco: 65% polyester, 35% cotton
Стать
- унісекс
Цвет
- Dark Grey
| Размеры | |
|---|---|
| Вес | 100 г |
| Высота | 14 см |
| Глубина | 7 см |
| Объем | 2 л |
| Ширина | 20 см |
| Основные | |
| Цвет | Серый |
| Количество отделений | 3 |
| Материал | Полиэстер |
| Особенности | Водоотталкивающая пропитка |
| Назначение | Унисекс |
| Размер | Средний |
| Состояние | Новое |
| Форма | Прямоугольная |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип ткани | G-1000® HeavyDuty Eco |
- Цена: 1 914 ₴

