
Лопата Ortovox Shovel Badger, алюминиевая, 2,5 л, эргономичная для зимних экспедиций
- Нет в наличии
- Код: 2-025.002.0008
2 860 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Лопата Ortovox Shovel Badger
Ortovox Shovel Badger - ергономічна лопата із алюмінію, що стане незамінним інструментом для зимових експедицій та рятувальних операцій. Об'єм лопати становить 2,5 літра, що забезпечує зручність у використанні. Гостра форма лопати дозволяє легко прибирати сніг, а ручка, що не ковзає, гарантує надійність під час роботи.
Ключові характеристики
- Ергономічна форма
- Матеріал: алюміній
- Об'єм: 2,5 літра
- Гостра, легко прибирає сніг
- Ручка не ковзає
Подробные технические данные
- Матеріал: AL 5052 (strain hardened), anodized
- Матеріал ручки: AL 6061 T6
- Довжина: 70 (45) см
- Вага: 635 г
- Цвет: Синий
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ortovox |
| Длина | 70 см |
| Общий вес | 635 г |
| Состояние | Новое |
| Вес лопаты | |
| Вес | 635 г |
| Рабочая часть | |
| Длина рабочей части | 45 см |
| Материал рабочей части | Алюминий |
| Рукоятка | |
| Длина рукоятки | 45 см |
| Материал рукоятки | Алюминиевый сплав |
| Тип рукоятки | Несъемная |
- Цена: 2 860 ₴



