
Термофляга Esbit IB550PC-WB из нержавеющей стали, герметичная, 550 мл
- В наличии
- Код: 2-017.0238
1 490 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Термофляга Esbit IB550PC-WB
Легка і міцна термофляга Esbit IB550PC-WB з нержавіючої сталі зручна як для подорожей, так і для використання в місті. Завдяки практичній кришці-петлі і оптимальному розміру, її зручно транспортувати, тримати в руці, відкривати і закривати.
Особливості
- сучасний дизайн Pictor&Sculptor
- виготовлена з високоякісної нержавіючої сталі 18/8
- антиковзаюче зовнішнє покриття
- 100% герметична
- зручно відкривається та закривається
- не містить шкідливих BPA та фталатів
Технічні характеристики
- Матеріал: нержавіюча сталь 18/8
- Початкова температура рідини: 98°С
- Температура навколишнього середовища: 20°±2°С
- Температура рідини після 6 год: 65°С
- Температура рідини: 12 годин – 50°С
- Температура рідини: 24 години – 35°С
- Розмір: 220 мм/77 мм
- Об’єм: 550 мл
- Вага: 334 г
- Діаметр кришки: 44 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Esbit |
| Использование в микроволновке | Нет |
| Цвет | Белый |
| Крышка | крышка без поилки |
| Материал корпуса термоса | Нержавеющая сталь |
| Материал крышки | Нержавеющая сталь |
| Материал ручки | Сталь |
| Объем | 550 мл |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Нет |
| Ручка | Нет |
| Тип | Термобутылка |
| Тип термоса | Питьевой |
| Чехол для хранения и транспортировки | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 334 г |
| Верхний диаметр | 44 мм |
| Высота | 220 мм |
| Глубина | 77 мм |
| Нижний диаметр | 77 мм |
| Ширина | 77 мм |
- Цена: 1 490 ₴

