
Сумка на колесах Osprey Daylite Carry-On 40 л, синяя, легкая и прочная для путешествий
- Нет в наличии
- Код: 2-009.3780
1 103 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сумка на колесах Osprey Daylite Carry-On Wheeled Duffel 40
Легка та міцна сумка на колесах Carry-On Wheeled Duffel готова до вашої наступної поїздки за місто завдяки великому основному відділенню, яке дозволяє швидко та легко упаковувати речі, та двом зовнішнім кишеням для швидкого доступу до речей. Ця двоколісна сумка відповідає більшості вимог ручної поклажі та має розсувні лямки для рюкзака, якщо вам потрібно поспішати через термінал або підніматися вузькими сходами. Сумка виготовлена із перероблених матеріалів, схвалених bluesign® з обробкою DWR без PFC, що відводить вологу.
Ключові характеристики
- Доступ до головного відділення на блискавці
- Відповідає максимальному розміру ручної поклажі ЄС
- Бічна кишеня на всю довжину
- Внутрішня компресійна система ременів
- Застібки-блискавки
- Висувна ручка з ErgoGrip™
Технічні характеристики
- Вага: 2200 г
- Розміри: 55 х 35 х 23 см
- Тканина: поліестер 450D Ripstop Recy BSAPP C0
- Об'єм: 40 л
- Колір: синій/бірюзовий
- Розмір: O/S
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Osprey |
| Узоры и принты | Однотонный |
| Замок | Нет |
| Цвет | Синий |
| Количество отделений | 2 |
| Количество отделений на молнии | 2 |
| Материал | Полиэстер |
| Плечевой ремень | Нет |
| Назначение | Унисекс |
| Регулировка размера | Нет |
| Размер | Средний |
| Состояние | Новое |
| Телескопическая ручка | Да |
| Тип | Сумка дорожная |
| Размеры | |
| Вес | 2.2 кг |
| Высота | 23 см |
| Глубина | 23 см |
| Объем | 40 л |
| Ширина | 35 см |
- Цена: 1 103 ₴




