
Сумка на колесах Osprey Daylite Wheeled Duffel 85 л, легкая и прочная для путешествий, черная
- Нет в наличии
- Код: 2-009.3779
12 560 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сумка на колесах Osprey Daylite Wheeled Duffel 85
Легкий і міцний, Daylite Wheeled Duffel 85 готовий підкорити вашу наступну пригоду. Велике основне відділення дозволяє швидко пакувати речі, а дві зовнішні кишені вміщують речі для швидкого доступу. Витягніть розсувні ремені рюкзака, щоб швидко проїхати через термінали та сходи. Запатентована складна конструкція полегшує зберігання, коли ваші подорожі закінчуються.
Ключові характеристики
- Призначення: подорожі
- Запатентована розбірна конструкція
- Легко висуваються знімні лямки рюкзака
- Двоколісна система із захисними рейками та тканинною накладкою
- Візок з кнопкою блокування
- Самостійно стоїть вертикально
- Дві зовнішні кишені: зручна верхня кишеня 3-1-1 і бічна кишеня на всю довжину для речей, які можна зберегти в останню хвилину
- Верхня та нижня ручка для захоплення
- Зворотні блискавки №10 із замиканням (основний отвір)
- Надійна кишеня для документів
- Внутрішні стяжні ремені
- Легка вага: 2,67 кг
Подробные технические данные
- Об’єм: 85 л
- Розміри: 71 В X 40 Ш X 36 Г см
- Вага: 3,14 кг
- Матеріали: bluesign® APPROVED, 100% перероблений поліестер 450D з ripstop, обробка DWR без PFAS
- Середина: bluesign® APPROVED, 100% перероблений поліестер 200D, обробка DWR без PFAS
- Дно: bluesign® APPROVED, 100% перероблений поліестер 900D, обробка DWR без PFAS
Цвет - Черный; Размер - O/S.
```| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Osprey |
| Узоры и принты | Однотонный |
| Замок | TSA кодовый |
| Цвет | Черный |
| Количество отделений | 1 |
| Количество отделений на молнии | 2 |
| Материал | Полиэстер |
| Плечевой ремень | Нет |
| Назначение | Унисекс |
| Регулировка размера | Нет |
| Состояние | Новое |
| Телескопическая ручка | Да |
| Тип | Сумка дорожная |
| Размеры | |
| Вес | 3.14 кг |
| Высота | 71 см |
| Глубина | 36 см |
| Объем | 85 л |
| Ширина | 40 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | O/S |
- Цена: 12 560 ₴





