
Сумка на колесах Osprey Sojourn 80 л, легкая, прочная, с компрессионными ремнями, зеленая
- Нет в наличии
- Код: 2-009.3748
20 750 ₴
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
Сумка на колесах Osprey Sojourn 80
Sojourn 80 повністю переосмислює межі багажу на роликах для тривалих подорожей. Ви можете легко перекинути цю дорожню сумку на спину завдяки вентильованій задній панелі AirScape із плечовими ременями. Коли ви прибудете до стійки реєстрації в аеропорту, їх можна безпечно сховати.
Ключові характеристики
- Об’єм: 80 л
- Розміри: 75 В X 47 Ш X 36 Г см
- Вага: 3,95 кг
- Матеріал: сертифікований bluesign®, 100% перероблений, високоміцний нейлон 460D з ripstop, покриття DWR без PFAS
- Цвет: Зелёный
- Размер: O/S
Подробные технические данные
З великими 110-міліметровими колесами та легкою рамою HighRoad ви можете комфортно тягнути свою дорожню сумку за собою навіть на нерівних поверхнях, незалежно від того, наскільки важкий ваш багаж. Компресійні крильця StraightJacket мінімізують об’єм ваших речей і забезпечують додатковий простір. Завдяки реєстрації багажу TSID ви зможете швидко знайти свій багаж.
Особливості
- Міцний, сертифікований bluesign® перероблений високоміцний нейлон і балістичний поліестер
- Готові до використання знімні стегнові та плечові ремені AirScape для носіння на спині
- Міцна і легка рама для високої прохідності
- Великі колеса діаметром 90 мм для пересіченої місцевості
- Унікальні компресійні ремені StraightJacket для додаткової підкладки та контролю навантаження
- Включає реєстрацію багажу TSID для кожної одиниці багажу
- Запатентована ручка візка без кнопки
- Прихований ремінь для додаткового багажу
- Сітка та накладні кишені всередині для кращої організації
- Додатковий простір для зберігання речей у задньому відділенні та у вікні ID
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Osprey |
| Узоры и принты | Однотонный |
| Замок | TSA кодовый |
| Цвет | Зелёный |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Нейлон |
| Наличие колес | 4 колеса |
| Плечевой ремень | Да |
| Назначение | Для мужчин |
| Регулировка размера | Нет |
| Состояние | Новое |
| Телескопическая ручка | Да |
| Тип | Сумка дорожная |
| Размеры | |
| Вес | 3.95 кг |
| Высота | 75 см |
| Глубина | 36 см |
| Объем | 80 л |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | O/S |
- Цена: 20 750 ₴






