
Спортивная сумка Osprey Transporter WP Duffel 70 л, водонепроницаемая, оранжевая
- Нет в наличии
- Код: 2-009.3656
1 586 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сумка Osprey Transporter WP Duffel 70
Osprey Transporter WP Duffel 70 – спортивна сумка, що витримує 30-хвилинне занурення у воду на глибину до 1 метра. Глибина 1 метр завдяки ступеню захисту IPX7. Міцна застібка-блискавка Ykk Aquaseal забезпечує швидкий та широкий доступ до вмісту.
Ключові характеристики
- Водонепроникний
- Внутрішні компресійні ремені
- Внутрішня знімна кишеня-органайзер
- Великий отвір на блискавці для легкого доступу
- Металеві компоненти для додаткової міцності
- 4 ручки та кілька точок кріплення
- Обробка DWR
Подробные технические данные
- Матеріали: 630D Diamond Ripstop High Tenacity Нейлон із покриттям з TPU
- Об'єм: 70 л
- Висота: 70 см
- Ширина: 39 см
- Глибина: 30 см
- Вага: 1120 г
- Цвет: оранжевий
- Размер: O/S
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Osprey |
| Цвет | Оранжевый |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Нейлон |
| Особенности | Водоотталкивающая пропитка |
| Назначение | Унисекс |
| Размер | Большой |
| Состояние | Новое |
| Форма | Прямоугольная |
| Размеры | |
| Вес | 1120 г |
| Высота | 70 см |
| Глубина | 30 см |
| Объем | 70 л |
| Ширина | 39 см |
- Цена: 1 586 ₴


