-30%

Органайзер Osprey Pack Pocket Waterproof для путешествий, водонепроницаемый, красный, 1 л
- В наличии
- Код: 2-009.3197
3 530 ₴
2 471 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Органайзер Osprey Pack Pocket Waterproof
Зручний та компактний водонепроникний органайзер для впорядкування усіх необхідних речей. Має кріплення на пояс та плечові лямки. Це дуже зручно, якщо вам потрібна додаткова кишеня під час мандрів.
Основні характеристики
- Стильний та вмісткий
- Виготовлений з водовідштовхуючої тканини
- Має кріплення на пояс, плечові лямки
- Одна велика прорезинена кишеня з блискавкою
- Пластиковий гачечок з липучкою для кріплення
- Зручна петелька для підвішування
Технічні характеристики
- Матеріал: пластик
- Об'єм: 1 л
- Розміри: 11 x 19 x 4 см
- Вага: 49 г
- Колір: Красний
- Розмір: O/S
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Osprey |
| Узоры и принты | Однотонный |
| Замок | Нет |
| Цвет | Красный |
| Количество отделений | 1 |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Материал | Пластик |
| Плечевой ремень | Да |
| Назначение | Унисекс |
| Регулировка размера | Нет |
| Размер | Мини |
| Состояние | Новое |
| Телескопическая ручка | Нет |
| Размеры | |
| Высота | 19 см |
| Глубина | 4 см |
| Объем | 1 л |
| Ширина | 11 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 49 |
| Тип | Органайзер |
- Цена: 2 471 ₴





