
Косметичка Osprey Transporter Toiletry Kit Large, большая дорожная, влагозащищенная, с сетчатыми карманами
- Нет в наличии
- Код: 2-009.2668
2 650 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Косметичка Osprey Transporter Toiletry Kit Large
Osprey Transporter Toiletry Kit Large - ідеальний варіант місткої косметички для подорожей. Вона зонована, усі речі матимуть своє місце. Косметичка має два основних відділення і декілька сітчастих кишеньок, куди зручно покласти міні шампунь або гель для душу. Виготовлена із поліестеру, захищена від вологи, а ще цю тканину легко чистити. Це ідеальний варіант для відпустки на морі або тривалої подорожі у інше місто чи країну.
Призначення
- відпустки
- відрядження
- туризм
- подорожі
Особливості
- містка
- два основних відділення
- декілька сітчастих кишеньок
- із поліестеру, захищена від вологи
- легко чистити
Технічні характеристики
Матеріал
450D Polyester Recy BSAPP C0 TPU Coated
Розмір
17х26х12 см
Цвет
Черный
Размер
O/S
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Osprey |
| Высота | 12 мм |
| Глубина | 12 мм |
| Зеркало в комплекте | Нет |
| Цвет | Черный |
| Количество отделений | 2 |
| Материал | Полиэстер |
| Петелька для подвешивания | Нет |
| Плечевой ремень | Нет |
| Ручки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Косметичка |
| Тип застежки | Молния |
| Ширина | 26 мм |
- Цена: 2 650 ₴







