
Валіза Osprey Rolling Transporter Carry-On
- Нет в наличии
- Код: 2-009.2610
9 999 ₴
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
Osprey Rolling Transporter Carry-On - зручна валіза на колесах, яка підходить під стандарти більшості авіакомпаній. Можете не перейматись про проблемне пересування по сходах чи асфальту, валіза плавно проходить і не застрягає на поверхні. У сумці є містке відділення для одягу та окремий відсік із зонованими сітчастими кишенями і місцем для ноутбука (до 16").
Валіза виготовлена із перероблених матеріалів, повністю безпечна для людини і навколишнього середовища. Така сумка стане ідеальний варіантом для подорожей на вікенд.
Призначення: подорожі літаком, поїздом чи на авто, відрядження, туризм.
Особливості:
- сітчасті кишеня для організації речей
- відділення для ноутбука до 16"
- спеціальна кишеня для електроніки та окулярів
- підходить для ручної поклажі у літаком (за стандартами ЄС)
- місце для ID-карти
- карабін для ключів
- ручка ErgoGrip
- шассі Osprey HighRoad chassis
- із міцної, переробленої тканини
- бокова ручка
Технічні характеристики:
Матеріал: 450D Polyester Recy BSAPP C0 TPU Coated
Розмір: 55х43х26 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Osprey |
| Узоры и принты | Однотонный |
| Цвет | Черный |
| Количество отделений | 2 |
| Количество отделений на молнии | 2 |
| Материал | Полиэстер |
| Наличие колес | 4 колеса |
| Плечевой ремень | Нет |
| Назначение | Унисекс |
| Регулировка размера | Нет |
| Размер | Средний |
| Состояние | Новое |
| Телескопическая ручка | Да |
| Тип | Чемодан |
| Размеры | |
| Высота | 43 см |
| Глубина | 26 см |
| Ширина | 43 см |
- Цена: 9 999 ₴



