
Сонцезахисні окуляри Julbo EDGE BLACK/IRISE з фотохромними лінзами для спорту та активного відпочинку
- В наявності
- Код: 1-J5623380
11 044 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Окуляри Julbo EDGE BLACK/IRISE RV P1-3LAF
Безкомпромісні сонцезахисні окуляри, які серйозно ставляться до своїх характеристик, так само, як і ви. Модель Julbo EDGE оснащена висококласними функціями, що забезпечують максимальне поле зору та панорамний огляд. Ексклюзивна технологія MagneFix дозволяє швидку та легку заміну лінз, а вентильовані лінзи допомагають зберігати холодну голову навіть на максимальній швидкості.
Ключові характеристики
- 3D Nose Fit: Спеціальні носові накладки регулюються в усіх напрямках для неперевершеної фіксації.
- Anti-fog Coating: Додаткове покриття проти запотівання на внутрішній поверхні лінзи.
- Comfort Fit with Helmet: Скоби забезпечують зручне прилягання зі шоломом.
- Full Venting: Висока вентиляція для запобігання запотіванню.
- Grip Tech Temples: М’який матеріал у скроневій зоні для комфортного носіння.
- Panoramic view: Широка поверхня лінз для максимального поля зору.
- MagneFix Interchangeable Lens: Легка заміна лінз за допомогою магнітної технології.
- Minimalist Frame: Супертонка оправа для надширокого поля зору.
- Flexible Slim Temples: Оптимальний комфорт завдяки тонким охоплюючим скобам.
Докладні технічні дані
- Матеріал лінзи: полікарбонат.
- Матеріал оправи: міцний і легкий термопластик.
- База: 5.
- Висота лінзи: 64 мм.
- Ширина лінзи: 131 мм.
- Ширина носової частини: 15 мм.
- Довжина дужок: 124 мм.
- Захист від сонця: 1-3.
- VLT (пропускання видимого світла): 17-75%.
- Вага: 25 г.
- Лінза: Фотохром 1 – 3.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Довжина дужки | 124 мм |
| Категорія захисту | 1-3 |
| Лінза | Photochromic 1-3 |
| Матеріал лінзи | Polycarbonate |
| Змінні лінзи | Немає |
| Фотохромная лінза | з лінзою фотохромной |
| Колір оправи | Чорна |
| Ширина лінзи | 131 мм |
| Ширина носової частини | 15 мм |
- Ціна: 11 044 ₴




