
Сонцезахисні окуляри Julbo SPLIT BLANC/ROSE SP3 ML ROSE для невеликих облич, захист 3 кат.
- В наявності
- Код: 1-J5511111
5 764 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Окуляри Julbo SPLIT BLANC/ROSE SP3 ML ROSE
Окуляри Julbo SPLITSP3 ML спеціально розроблені для захисту маленьких облич. Вони ультра легкі та забезпечують хорошу захист.
Ключові характеристики
- Лінза: Spectron 3
- Категорія лінзи: 3
- VLT (пропускання видимого світла): 12%
- Матеріал лінзи: Полікарбонат
- Ширина лінзи: 63 мм
- Висота лінзи: 45 мм
- Ширина носової частини: 12 мм
- База: 6
- Довжина дужок: 130 мм
- Колір оправи: Рожевий
- Змінні лінзи: Ні
- Фотохромна лінза: без фотохромної лінзи
Особливості
- Повна вентиляція: дуже вентиляційна конструкція окулярів забезпечує повну циркуляцію повітря, що запобігає запотіванню.
- Вушні дужки CustomFit: вушні дужки зігнуті для точного регулювання, щоб забезпечити ідеальну та тривалу посадку.
- Шнур-галстук Comfort Fit зі шоломом: дужки спроектовані так, щоб забезпечити хорошу підтримку при носінні шолома.
- 3D Fit Nose: з крилами, які регулюються під будь-яким кутом, окуляри адаптуються до всіх типів носа, забезпечуючи бездоганну посадку в будь-яких обставинах.
- Grip Tech: ексклюзивний м’який матеріал на дужках, що не прилипає до волосся, забезпечує підтримку та абсолютний комфорт.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Довжина дужки | 130 мм |
| Категорія захисту | 3 |
| Лінза | Spectron 3 |
| Матеріал лінзи | Polycarbonate |
| Змінні лінзи | Немає |
| Фотохромная лінза | без фотохромной лінзи |
| Колір оправи | Рожева |
| Ширина лінзи | 63 мм |
| Ширина носової частини | 12 мм |
- Ціна: 5 764 ₴



