
Сонцезахисні окуляри Julbo Ultimate з фотохромними лінзами та 3D Nose Fit
- В наявності
- Код: 1-J5463812
10 032 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Окуляри Julbo ULTIMATE BLU/WHI RV13LML RO OR
Відомий французький виробник спортивних окуляр Julbo підвищує планку топових окулярів на неймовірну висоту, випускаючи на ринок модель Julbo Ultimate. У цій моделі втілені всі найпрогресивніші технології, що є в арсеналі виробника. Кожна лінія і деталь геометрії цієї моделі слугує одній меті: надати вам максимальну свободу під час занять спортом. Лінза з неймовірним кутом огляду не спотворює зображення і надійно захищає ваші очі від пилу, вітру та комах. Завдяки використанню фірмових технологій, окуляри мають дуже комфортну посадку і чудово тримаються на голові без ризику злетіти.
Ключові характеристики
- Згинаючий регульований носоупор 3D Nose Fit для будь-якої форми носа.
- Скобки Julbo Adjustable temples для ідеальної щільної та комфортної посадки.
- Вставки Grip Tech для ідеального зчеплення і комфорту.
- Можливість встановлення діоптричної вставки для людей з поганим зором.
Докладні технічні дані
- Матеріал лінзи: полікарбонат.
- Матеріал оправи: міцний і легкий термопластик.
- Захист від сонця: Reactiv 1-3.
- VLT (пропускання видимого світла): 17-75%.
- База: 6.
- Ширина лінзи: 133 мм.
- Ширина носової частини: 14 мм.
- Довжина скобок: 130 мм.
- Вага: 27 г.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Довжина дужки | 130 мм |
| Категорія захисту | 1-3 |
| Лінза | Reactiv 1-3 |
| Матеріал лінзи | Polycarbonate |
| Змінні лінзи | Немає |
| Фотохромная лінза | з лінзою фотохромной |
| Колір оправи | Синя |
| Ширина лінзи | 133 мм |
| Ширина носової частини | 14 мм |
- Ціна: 10 032 ₴

