
Сонцезахисні окуляри Julbo Ultimate CRYST/BLUE SP, поліcarbonate, для спорту
- В наявності
- Код: 1-J5461174
5 940 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Окуляри Julbo ULTIMATE CRYST/BLUE SP 3ML RGE
Іменитий французький виробник спортивних окулярів Julbo піднімає планку топових окулярів на неймовірну висоту, випускаючи на ринок модель Julbo Ultimate. У цій моделі втілені всі найпрогресивніші технології, що є в арсеналі виробника. Кожна лінія та деталь геометрії цієї моделі служить одній цілі: дати вам максимальну свободу під час занять спортом. Лінза з неймовірним кутом огляду не спотворює зображення і надійно захищає ваші очі від пилу, вітру та комах. Завдяки використанню фірмових технологій, окуляри мають дуже комфортну посадку і прекрасно тримаються на голові без ризику злетіти.
Ключові характеристики
- 3D Nose Fit: спеціальні носові подушечки регулюються в будь-якому напрямку, щоб окуляри підходили під будь-яку форму носа і забезпечували неперевершену фіксацію в будь-яких умовах.
- Comfort Fit with Helmet: дужки призначені для зручного використання навіть зі шоломом.
- Cord Attachment: дозволяє прикріпити шнур.
- CustomFIT Temples: дужки розроблені для точного регулювання, щоб гарантувати ідеальне і тривале задоволення.
- Full Venting: сонцезахисні окуляри з високою вентиляцією забезпечують повну циркуляцію повітря для запобігання запотівання.
- Grip Tech Temples: ексклюзивний м’який матеріал на скронях, не прилипає до волосся, для ідеального комфорту.
- Panoramic View: широка поверхня лінзи для максимального поля зору.
Подробиці технічних даних
- Матеріал лінзи: полікарбонат.
- Матеріал рамки: міцний і легкий термопластик.
- Захист від сонця: Spectron 3.
- VLT (пропускання видимого світла): 13%.
- База: 6.
- Ширина лінзи: 133 мм.
- Ширина носової частини: 14 мм.
- Довжина дужок: 130 мм.
- Вага: 27 г.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Довжина дужки | 130 мм |
| Категорія захисту | 3 |
| Лінза | Spectron 3 |
| Матеріал лінзи | Polycarbonate |
| Змінні лінзи | Немає |
| Фотохромная лінза | без фотохромной лінзи |
| Колір оправи | Прозора |
| Ширина лінзи | 133 мм |
| Ширина носової частини | 14 мм |
- Ціна: 5 940 ₴

