
Сонцезахисні окуляри Julbo ULTIMATE BLACK/BLUE для спорту, 3D Нос Fit, захист Cat. 3
- В наявності
- Код: 1-J5461132
6 292 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Окуляри Julbo ULTIMATE BLACK/BLUE SP3CF BL
Julbo розширює межі продуктивності, створюючи загострені контури своєї моделі сонцезахисних окулярів ULTIMATE. Кожна лінія та деталь геометрії цієї моделі призначені лише одній меті: забезпечити максимальну свободу під час занять спортом. Нові дужки CustomFIT з точною та надійною налаштуванням у поєднанні зі структурою Grip Tech забезпечують індивідуальне прилягання. Сонцезахисні окуляри з 3D-носовим упором забезпечують ідеальну посадку під час тренувань у шоломі або без нього. Панорамна лінза створює агресивний вигляд, забезпечуючи захист і візуальний комфорт завдяки лінзам. Тепер ваша черга розширювати межі!
Особливості
- 3D Nose Fit: Спеціальні носові накладки регулюються у всіх напрямках, тому окуляри підходять до будь-якої форми носа та забезпечують неперевершену фіксацію в будь-яких умовах.
- Регульовані дужки CustomFIT: дужки розроблені з можливістю точної налаштування, щоб гарантувати ідеальне та стабільне прилягання. Ніякого додаткового налаштування не потрібно.
- Комфортна посадка зі шоломом: дужки призначені для зручної посадки навіть зі шоломом.
- Full Venting: Сонцезахисні окуляри з хорошою вентиляцією, які забезпечують повну циркуляцію повітря для запобігання запотіванню.
- Дужки Grip Tech: ексклюзивний м'який комфортний матеріал для скронь, який не прилипає до волосся, забезпечуючи ідеальне зчеплення та комфорт.
- Панорамний вид: Широка поверхня лінзи для максимального поля зору.
- Прикріплення для шнура: дозволяє прикріпити шнур.
Характеристики
Технічні дані
- Матеріал лінзи: полікарбонат.
- Матеріал оправи: термопластик.
- База: 6.
- Ширина лінзи: 133 мм.
- Висота лінзи: 50 мм.
- Ширина носової частини: 14 мм.
- Довжина дужок: 130 мм.
- Захист від сонця: cat. 3.
- VLT (пропускання видимого світла): 12%.
- Вага: 27 г.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Довжина дужки | 130 мм |
| Категорія захисту | 3 |
| Лінза | Spectron 3 |
| Матеріал лінзи | Polycarbonate |
| Змінні лінзи | Немає |
| Фотохромная лінза | без фотохромной лінзи |
| Колір оправи | Чорна |
| Ширина лінзи | 133 мм |
| Ширина носової частини | 14 мм |
- Ціна: 6 292 ₴



